Aktualności

W związku z rozpoczynającym się sezonem pływania sprzętem motorowodnym na akwenach wodnych Zakład Obsługi Sportu COM-SHOOTING oferuje możliwość ubezpieczenia łodzi motorowych i skuterów wodnych  w towarzystwach ubezpieczeniowych takich jak: PZU, GOTHAER i WARTA w zakresie:

W dniu 15 grudnia odbyło się Podsumowanie współzawodnictwa Sekcji Strzeleckiej DELFIN Tarnów.

W rozegranych w dniach 15-16 grudnia 2018 roku w Krakowie w Mistrzostwach Małopolski w strzelectwie sportowym w konkurencjach pneumatycznych w kategorii młodziczek wygrała zawodniczka klubu DELFIN Tarnów - Angelika Szczerba. W konkurencji Pistoletu Pneumatycznego 40 strzałów uzyskała wynik 349 punktów. Wygrana zagwarantowała jej udział w ścisłym Finale, w którym wystąpiła z juniorkami i seniorkami. Angelika i tym razem pokonała wszystkie rywalki i z wynikiem 222,5 punktów zajęła I miejsce. W konkurencji Pistoletu Pneumatycznego 40 strzałów młodzików reprezentant DELFINA - Michał Polak uzyskał swój rekord życiowy i z wynikiem 319 punktów zajął 5 miejsce.

   

Życzymy sukcesów w 2019 roku.

GALERIA

Informujemy, że w dniu 15 grudnia 2018 roku odbędzie się Podsumowanie współzawodnictwa sekcji strzeleckiej DELFIN Tarnów. Po całorocznej rywalizacji czas na dyplomy i puchary. Podsumowanie odbędzie się na strzelnicy klubowej Sekcji strzeleckiej DELFIN w Tarnowie przy ul. Sanguszków 32. Rozpoczęcie o godzinie 17:00.

Uczestnictwo należy potwierdzić do dnia 8 grudnia 2018 roku.

Zapraszamy

Zarząd Ogniska TKKF DELFIN Tarnów

Copyright © 2019 - Com-Shooting Tarnów